Mis me oleme? Kust me tuleme?

Me töötame eksklusiivselt ainult alternatiivsete investeeringutega. Alates 2009.aastast asub meie firma peakontor Luxemburgis, pakkudes investeerimise turule erinevaid tooteid. Me töötame ka Rootsis (www.bancopension.se). Eesmärk seal on aidata väikeste ja keskmiste suurustega firmade omanikel koostada alternatiivseid pensioniplaane. Meil on üle 20 aasta kogemust, pakkudes erinevad investeeringute lahendusi ja alternatiivseid investeeringuid.

Me oleme pikalt pakkunud stabiilseid ja turvalisi investeeringuid ning head tootlust nii erinevate firmade omanikele kui ka varakatele üksikisikutele. Me oleme uhked protsessi üle, mis leiab aset, kui valime välja uusi tooteid, mida oma klientidele pakkuda. Me peame olema valivad, kuna alternatiivsed investeeringud töötavad põhimõttel, et tulusid jagatakse. Kuna meie tasu sõltub sellest, kui edukalt läheb kliendi investeering, siis ei saa me riskida sellega, et toode ei taga tulusid. Kõiki meie tooteid on limiteeritud kogus.

Alternatiivsete investeeringute osakaal maailmas on kasvamas ja Eesti ei ole erand. Paljud investorid nõustuvad, et see viis, kuidas traditsioonilised investeeringud töötavad, oma suurte tasude ja teiste kuludega, ei ole õiglane ja kasulik. Me tahame võtta osa sellest, kuidas investeeringud töötaks nii, et see oleks kasulik investorile.

Kõigepealt alustame küsimuste küsimist teie finantsolukorra, eesmärkide ning siiani tehtud pingutuste kohta, mida olete teinud soovitud tulemuste saavutamise nimel. Seejärel tuleb teil täita kogemusi, finantsinstrumente ning riskitaset puudutav küsitlus. Seda kõike selleks, et saada parem arusaamine teie taseme kohta ning muuta seeläbi lihtsamaks teile sobivate investeeringute soovitamine.

Pärast kogemuste, teadmiste ning eesmärkide analüüsimist soovitame just teile sobivaid investeeringuid. Kuna meie portfell koosneb arvukatest erinevatest toodetest, võite olla kindlad, et leiame just teile sobiva lahenduse.

Müügijärgne side

Eriti uhked oleme aga meie pärast müüki toimuvate tegevuste üle. Hoiame teiega ühendust nii investeerimise hetkel kui ka pärast seda ning tänu sellele võite elada rahus teadmisega, et meie oskusliku meeskonna abikäsi on vaid ühe telefonikõne- või emaili kaugusel. Lisaks on kõikide meie nõustajate kohustuseks võtta teiega vähemalt 4 korda aastas ühendust. Selline kõrgetasemeline teenindus saavutatakse tänu meie kliendisüsteemile, mis tuletab meelde, et oleksime teile alati toeks.

“Ei mingeid varjatud tasusid või seoseid aktsiaturuga.”